Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi felvételihez 12....

Egyetemi felvételihez 12. Évfolyam evvege vagy a félév számít?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam eddig hogy a félév számít, de egy csomó cikk mást ír. Ti hogy tudjatok ? Eleve logikusabb a félév szerintem
2018. dec. 11. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A félévi.

Milyen csomó cikk?

2018. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl felvin is azt kérik. Ott is azt írjak.
2018. dec. 11. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Van ez az új internetes dolog: úgy hívják, hogy linkelés. Nem könnyű de bele lehet jönni.
2018. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ezeket az oldalakat, a barátnőm olvasta fel és az ő párjának az igazgató helyettese mondta hogy a félévi jegy kell.
2018. dec. 11. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is az összes tanár azt hitte, hogy a félévi kell és jól ráhajtottunk a félévi jegyre, aztán sehova nem kellett, csak magunkat sz*pattuk meg.


Szóval az év végi jegy számít, ahogy logikus is.


Felvi pont huról kimásolva:

Utolsó előtti tanult év év végi eredménye

Utolsó tanult év év végi eredménye

[link]

2018. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha belegondolok logikusabb lenne valóban az utolsó év félévének a jegye. Februártól azért már mindenki elkezd kicsit az érettségire koncentrálni, és kezdi lesz*rni a tárgyakat. Én is így tettem, törimet jól le is húztam, de az utolsó két tanítási hétben összekapart 8 ötössel és az alvás majdnem teljes hiányával még épp menteni tudtam az év végi ötösömet.
2018. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak mert a mi sulinkban eddig mindenki a félévi jegyet mondott és második félévben nem is kell bemenni.
2018. dec. 11. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha nálatok ilyen spéci suli van, hogy második félévben nem kell bemenni akkor ti nyilván a félévi jegyet töltitek majd fel év végiként.
2018. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sima gimi csak leszarjak, hogy ott vagyok e
2018. dec. 11. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
Csak abba gondolj bele, hogy nem mindenki rögtön érettségi után tanul tovább. Aki mondjuk 3-4 évvel a gimnázium befejezése után felvételizik, az kezdje el keresgélni a 12.-es ellenőrzőjét, hogy félévkor hányas volt? Természetesen az évvégi jegyek számítanak.
2018. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!