Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fél év kor át lehet jelentkezn...

Fél év kor át lehet jelentkezni olyan iskolába amit nem jelöltem meg? Ugy hogy ne keljen évet ismételtem? (4 es 5 ős tanuló vagyok)

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az adott iskola hajlandó átvenni akkor lehetséges. Készülj fel arra hogy az átalad kinézett ismola nem.köteles átvenni téged.

Persze ha felvettek egy nevesincs szakgimibe és te mondjuk az Eötvös gimi kilencedik évfolyamára szeretnél átjelentkezni akkor kiröhögnek és elutasítanak.

2018. dec. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ... Szakgimiben, szakközépben már nem válthatsz szakmát, mert már nem tudod pótolni a kihagyott gyakorlatokat. Amúgy meg különbözeti vizsgát kell tenned - erre adnak haladékot, max tanév végéig - mindabból, amit első félévben nem vagy nem úgy tanultál. Továbbá nem kötelesek átvenni, ez nem olyan, mint a 9.-es felvételi, hogy csak a pontjaidon múlik, hogy bekerülsz-e.
2018. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!