Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ fotográfus képzés tapaszta...

OKJ fotográfus képzés tapasztalatok, helyek, árak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem kevés kattogtatással végig néztem jó pár OKJ képzési hely ajánlatát (egészen pontosan OKJ 54 810 01 Fotográfus és fotótermék-kereskedő). Képzési időben kevésbé, de árban 3x eltérések is vannak még a Budapesti kézpések esetén is. A leírásokból nem igazán látszik ennek a jelentős árkülönbségnek az oka. Van valakinek tapasztalata, hogy pl. az olcsóbb kategóriások és a drágábbak között mi a különbség? (Első szempont, hogy OKJ bizonyítvány meglegyen).

#OKJ #fotográfus #fotóstanfolyam
2018. dec. 25. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a bizonyítvány fontos akkor elég egy ingyenes képzés is. A különbség az hogy kik és milyen felszereléssel tanítanak. Ha egy olyan fotós tanít, aki jelenleg nagyobb névnek számít a szakmában és mondjuk a saját műtermében/stúdiójában tart órát, az nyilván drágább. Persze jól utána kell járni, mert sok helyen egyáltalán nem indokolt a magas tandíj és csak lehúzzák az embert. Ha biztosra akarsz menni, menj el nyílt napokra.
2019. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ingyenes OKJ-s képzés hol van? Mert én még nem találtam.
2019. jan. 15. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam, de életemben nem hallottam még ezekről. Művészeti és médiafotográfus okj viszont sok helyen van ingyenesen. Nézz utána lehet ahhoz amit te akarsz csinálni az is jó.

2019. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!