Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ehhez a területhez milyen...

Ehhez a területhez milyen végzettségek kellenek? (Lovas)

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom szépen megfogalmazni, csak úgy össze-vissza. A szakma megnevezését sem tudom. De ahogy elképzeltem, nagyjából annyiból áll a történet, hogy van egy nagy lovardád, egy teleped, és egy versenypályád. Ezt mind egy ember keze alatt. És annak az egy embernek vannak ott lovai, szervez versenyeket, alkalmazottai vannak, vezeti a lovardát. Na ezt hogy hívják? :D Egyáltalán létezik ilyen, hogy ennyi mindennel foglalkozzon egy ember, vagy legalább is egy ember tulajdona legyen ez mind? Ha igen, ide hogy lehet eljutni? Milyen szakmákkal, végzettségekkel? Vagy ki az a személy, akinek vannak lovai, de nem ő tréningezi őket, hanem az irodában intézi az állatai ügyeit? (széna, ellátás, zsokék, nem tudom) Nagyon szívesen olvasok mindent erről, nem sokat tudok ilyen téren.

Elnézést a fura megfogalmazásért, ezek ilyen halvány, üres foltokkal teli tervek a fejemben, ennél jobban nem tudom leírni :D

A válaszokat előre is köszi!



2018. dec. 31. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
ku rva sok pénz
2018. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam. De hogy szerezzem meg azt a qrva sok pénzt? Végül is, ma már mindenhez temérdek pénz kell
2018. dec. 31. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
OKJ lovasedzőt csinálj és kezdd kicsiben. 10-15 év, mire a semmiből felépítesz egy ilyet, rohadt sok munkával. Ne légy türelmetlen, dolgozz sokat.
2018. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!