Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri orvosi diagnosztikai...

Megéri orvosi diagnosztikai analitikusnak tanulni?

Figyelt kérdés

A DE-ÁOK érdekel engem. Sok negatív kommentet olvastam eddig. Azt látom, hogy leginkább külföldi munka éri meg leginkább.

Szerintetek megéri? BSc után milyen MSc-re lehet menmi?

Válaszokat előre is köszi! :)



2019. jan. 4. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden EÜ szak értelmes és megéri, mert hiány van minden területen. A fizetés miatt tényleg jobban megérheti külföld.
2019. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyere Debrecenbe, jó a képzés. És ha kevésnek érzed, ujraerettsegizel, mesz AOKra ,beszamittatod a meglevo targyaidat:D de nem fogod kevesnek erezni. Itthon is el lehet helyezkedni, az egyetem pl általában a kutatókat meg is tartja maganak, arra mennek ra hogy elvegezd az msct esetleg phdt is.
2019. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 komolyan be lehet számíttatni tárgyakat orvosira?
2019. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Bizonyos tárgyakat igen :) legalábbis egyetemen belül, mert a SOTE-n le se fogják kakkantani, hogy Te mondjuk az orvosi kémián már túl vagy Debrecenben. :D
2019. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

na már megint ez a "SOTE jobb bármely vidéki orvosinál". Kicsit unalmas már ez, nem? Csak mert oda többen jelentkeznek (ebből adódóan több pont kell a bejutáshoz), nem jelenti azt, hogy a SOTE bármiben is előrébb lenne a DOTE-val vagy más orvosi egyetemmel szemben (se azt, hogy egy SOTE-ről kikerülő orvos többet tud a vidéki társától, mert az orvosképzés gyakorlati része itthon mind a 4 egyetemen siralmas, pedig nem abból lesz jó orvos, aki csak elméletileg tud mindent).

Az meg röhejes, hogy egy EÜ-s BSc-n elvégzett tárgyat el lehet fogadtatni orvosin, amikor olyat is hallottam már, hogy GYTK-ról nem számították be a kreditet.

2019. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy jobb, csak hogy lefogják szarni :D Ha fizetnének se mennek el Debrecenbol Pestre:D


és azért fogadják el pl

az orvosi kémiát Debrecenben az orvosin, mert teljesen ugyanaz a diagnosztikán is az első év, ugyanazokkal a tanárokkal, gyakorlatokkal, ugyanazokkal a zhkkal és vizsgákkal.

2019. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Áá én nagyon röstellem, hogy nem jelöltem be. Nem sikerült jól a kémiám, esélyem sincs idén bekerülni orvosira, most már látom, hogy ez a szak jó lett volna B tervként. Még az is lehet, hogy annyira tetszett volna, hogy az orvosit hagyom :( Pótfelvételin meg nem szokott ez a szak meghírdetve lenni.
2019. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!