Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ofa képzés, teherautó és...

Ofa képzés, teherautó és buszvezetés képzésről van valakinek személyes tapasztalata? Nekem van ezt szeretném leírni és tanácsot is kérni, mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Pontos adatokat nem írhatok nehogy felismerjenek.Tavaly előtt nyáron jelentkeztem teherautó és buszvezetés képzésre az OFA-n keresztül,mert így az állam fizeti,de ha nem végzem el saját hibámból,vissza kell fizetni 9 száz ezer forintot.A képzés nagyon lassú hónapokat kell várni a vizsgákra és a gyakorlati oktatásra.A gyakorlati oktató gyakorlás után nem írja meg az igazoló kis könyvet ,mondván nem ér rá,csak a vizsga előtt.30 óra helyett 10 órát engedett levezetni és vizsgára küld.Ott szóltam nem írom alá,mert 30 óra a kötelező.Ha nem írom alá nem vizsgázhatok,mondta.Felhívtam a közlekedés felügyeletet telefonon,azt tanácsolták ne írjam alá.Attól tartok,ha nem írom alá direkt megbuktatnak,mert mindenkit meg lehet.Így viszont nem tanulom meg csak talán éppen annyira,hogy a léc felett átcsússzak.

#tehergépkocsi #OFA #busz vezetés tanulás
2019. jan. 13. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
10 órát vezettél mi a gondod? Mshol se engednek többet. Én 5 órát vezettem a vizsga előtt és több, mint 1 éve autóbuszvezető vagyok és semmi nagyobb gondom nem volt szerencsére eddig. És én autósiskolában csináltam nem OFA-nál. Sehol nem vezetik le veled a 30 órát. Ez már nem a B kategória.
2019. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sikerült levizsgázni azóta? Én saját zsebből csinálom, de 5 órát vezettem, hát sajna megbuktam mint a sz@r :D pedig vizsga előtt egy nappal jól ment. De majd másodszorra hátha sikerül, csak még előtte kell 1-2 alkalom mindenképp. Amúgy az államis dolgoknak ez a hátulütője, mert ha tényleg nem tudod lerakni még nagyobb sz*rban van az ember, a sok százezer visszafizetése miatt. Ha meg sajátból csinálja az illető max bukta a pénzét, amit megspórolt rá, de nincs semmilyen kötelezettsége.
2019. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Felháborító hogy minden autósiskolánál ez van!

És még arcoskodnak, hogy ingyen van, örüljek neki.

2019. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!