Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elrontott vizsgaidőszak,...

Elrontott vizsgaidőszak, folytassam vagy passziváljak?

Figyelt kérdés

A 7 tárgyamból 4 sz meg a vizsgaidőszakban.

Első féléves vagyok, kicsit rosszul logisztikáztam ki az egész félévet,év közben konkrétan semmit nem tanultam, minden 1-2 hét alatt akartam behozni.(mikor,pénzügy,egyéb nem túl kedves tárgyak)

Valószínűleg nem csúsznék,mivel nem előfeltételek a tárgyak.

Folytassam vagy érdemes lenne passziváltatni ennek fényében?



#egyetem #vizsga #egyetemista #vizsgaidődzak
2019. jan. 13. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csúszol, mindenképp folytasd!
2019. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit érsz el azzal, ha passziváltatsz?

Vedd fel a következő félévi tárgyakat, és ha indul ezekből 1-2 kereszt félévben, azt is!

2019. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A passziváltatással semmit sem érsz el, csak az idő megy el a semmibe.
2019. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzívnak emiatt nem lenne értelme.
2019. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom,csak sokan mondták itt kérdéseknél,hogy aki sok tárgyat bukik az passziváltatással jár legjobban.

Illetve lehet hogy a 4.tárgyam sem lesz meg,mert magyon nehéz és van 2 napom. :/

2019. jan. 13. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Passzívnak akkor van értelme ha sok tárgyat buksz és semmit se tudsz felvenni köv félévben, vagy csak kamutárgyakat. De a te esetedben felveszed a köv féléveselet, meg a vizsgakurzusokat, rendesen tanulsz és 2. Félévre minden meglesz. Nem lesz könnyű dolgod de nem lehetetlen.

Sok sikert!

2019. jan. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végül 3 tárgyam lett a 7ből.

Elég siralmas,de magamnak köszönhetem,nincs tagadás.

44 kredittet lehet viszint felvenni és van olyan bukott kötvàl ami 6 kredites. Akkor hogy vgyek fel mindent? :/

2019. jan. 14. 06:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt kell eldöntened, meg akarod-e csinálni?

Ha nem, most hagyd abba, akkor még semmit nem kell visszafizetned.

De ha igen, akkor hagyd abba a rinyálást, és szedd össze magad!

Más lenne, ha ráépülős tárgyak lennének, de nem azok! Felveszed a következő féléves tárgyakat, plusz ezek közül ami indul kereszt félévben. A többit meg utána.

2019. jan. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!