Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 évesen - már nem diákként...

30 évesen - már nem diákként - milyen lépései, illetve milyen díjszabása van egy 7 modulos ECDL vizsgának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1. 30 évesen, már nem diákként milyen lépései, illetve milyen díjszabása van egy 7 modulos ECDL vizsgának?


2. A vizsgákhoz kell tanfolyam? Vagy elég otthon is felkészülni?



2019. jan. 15. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak viccelsz, hogy azt a szart meg akarod csinálni.

Ha ingyen van, akkor még oké. De pénzt remélem nem akarsz adni érte.

Senkit nem fog érdekelni a piacon, hogy tudsz szöveget formázni wordben, meg ismered a legalapabb excel függvényeket.

2019. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi értelme nincs. Kár az időért! Nekem van. Munkahelyen vagy irreleváns volt, hogy van, vagy még röhögtek is rajta, hogy minek? N34
2019. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kutyát nem fogja érdekelni az ECDL vizsga.

Egyszerűen semilyen funckiót nem tölt be.


1 percet sem pazarolnék rá. Az meg sértő, amikor ők kérnek még pénzt.

2019. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors a válaszokat, mondjuk én is erre gondoltam, hogy talán felesleges, mert a gimiben úgy is megtanulja az ember az alapokat.


Zöld like ment!

2019. jan. 15. 15:26
 5/7 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Akkor lehet értelme, ha közigazgatásban akarsz dolgozni, ott van ahol kérik és/vagy ha elvárt tudás a munkához, van ahol plusz pénzt jelent fizetésnél.
2019. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kőváry Orsolya ***** válasza:

Amúgy tanfolyamra nem kell menni, ha meg tudod oldani a feladatsorokat, akkor mehetsz vizsgázni.

[link]

2019. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lattam meg olyan allashirdetest, ahol kertek volna. Elvaras, hogy tudd kezelni az MsOfficet, de legtobb helyen pluszt se kapsz erte irodai munkanal. Illetve ha egyaltalan valahol adnak erte plusz bert...

Anno nagy reklamja volt gimiben, de iskolan tul mar csak lehuzas.

Inkabb vegezz el vmi jobb OKJt.

2019. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!