Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE-n FOSZK képzésen fel...

BGE-n FOSZK képzésen fel lehet venni pluszban alapszakos tantárgyakat is?

Figyelt kérdés
Ha később diplomát szeretnék és beiratkozom alapszakra, eleve 90 kreditet fognak elismerni, ezzel tisztában vagyok. Plusz, még arra gondoltam utolsó félévben amikor csak szakmai gyakorlat van felvennék alapszakos páros féléves tantárgyakat (a tanterv megújulása óta hálistennek sokkal kevesebb az előfeltétel ahogy néztem). A kérdés az, hogy megengedi-e ezt az egyetem szabályzata?

2019. jan. 20. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Fordulj bizalommal az egyetem tanulmányi osztályához!
2019. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A baj csak az, hogy még nem is jelentkeztem a képzésre ( a pontszámom simán meglesz). Van esetleg valaki aki odajár és hasonlót csinált már/tervez?
2019. jan. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!