Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

BGE-n FOSZK képzésen fel lehet venni pluszban alapszakos tantárgyakat is?

Ha később diplomát szeretnék és beiratkozom alapszakra, eleve 90 kreditet fognak elismerni, ezzel tisztában vagyok. Plusz, még arra gondoltam utolsó félévben amikor csak szakmai gyakorlat van felvennék alapszakos páros féléves tantárgyakat (a tanterv megújulása óta hálistennek sokkal kevesebb az előfeltétel ahogy néztem). A kérdés az, hogy megengedi-e ezt az egyetem szabályzata?

Keress kérdéseket hasonló témákban: BGE, FOSZK, tantárgy, tantárgyfelvétel, kredit, kreditbeszámítás, alapszak, BSC

jan. 20. 10:57  Privát üzenet  

A válasz
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Fordulj bizalommal az egyetem tanulmányi osztályához!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 20. 11:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. A baj csak az, hogy még nem is jelentkeztem a képzésre ( a pontszámom simán meglesz). Van esetleg valaki aki odajár és hasonlót csinált már/tervez?

# 2/2Időpont jan. 21. 22:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy jogi Felsőoktatási szakképzés (FOSZK) végzettség mennyire alapozza meg a további jogi tanulmányokat?
Jogi foszk vagy burkolás?
Gazdálkodás és mendzsment FOSZK-ra járok. Úgy terveztem, hogy utáma befejezem fizetős alapképzésen. De 2020-ra fejezem be. Akkor most le kell tennem egy emelt érettségit, hogy folytathassam?
BGE Kereskedelem marketing Foszk vagy OE Gazdálkodási és menedzsment Foszk?
Két év kihagyással is beszámítják a FOSZK tantárgyakat, ha folytatom a képzést alapszakon?
Van valaki, aki a BGE FOSZk képzésén turizmus szakon első évesnek tudna segíteni: hogyan és mikor kell felvenni a tantárgyakat?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!