Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki orvosira...

Van itt olyan, aki orvosira ment, elvégezte (vagy már nem sok kell neki) de megbánta h oda jelentkezett?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiság :)
2010. jún. 29. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem oda járok csak ismerőseim és bártan állíthatom, hogy van ilyen, mert tizen valahány év tanulás után, látva azt, hogy a volt osztálytársai, akik nem orvosira mentek, már családot alapítottak és stabil munkahelyük és életük van, addig ő még csak akkor kezdi építeni az életét ez elég szar érzés lehet. De persze van pozitív oldala is a dolognak
2010. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én oda jártam, el is végeztem és egy másodpercre sem bántam meg, hogy orvos lett belőlem. Szerintem többnyire csak az tudja elvégezni az orvosit, aki igazán elhivatott. Én mindig tudtam, hogy orvos szeretnék lenni, így megérte a sok tanulás és a kemény vizsgák.:) Nem ismerek olyat, aki megbánta volna.

2010. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, utolsó, neked meg gratulálok! (:
2010. jún. 30. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm orvos. Nekem azt mondta imádja, de ha most kellene választania, nem menne orvosira. Egyszerűen katasztrófa az egészségügy. Felesége is orvos, de ketten nem tudnak összeszedni annyi pénzt, hogy elkezdjék a közös életüket...


Amúgy én is orvosira járok, de csak elsős vagyok. Akárhányszor találkoztam unokatesómmal, mindig mondta, hogy hülye vagyok:D

Még csak elsőt végeztem el, de még nem bántam meg. Egyszerűen nem tudok mást elképzelni. Tényleg ez az egyetlen szakma, ami igazán érdekel...

Nem tudom mihez kezdenék, ha kihullanék:S

2010. jún. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

neked is grat! :)

engem is nagyon érdekel az eü, remélem jövőre összejön nekem is az orvosi! :) most teljesen más pályán tanulok, és megis bántam h máshova jelentkeztem ...most arra hajtok nagyon h az őszi érettségim jó legyen ... vmi emelt szintű biosz könyvet nem tudnál ajánlani?:D amiből készültél, és tuti a siker :P

2010. jún. 30. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Aztán felvettek?

Hova? Melyikre?

2014. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan nem nagyon van aki "megbánta"
2014. aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!