Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék modellezést tanulni?

Hol tudnék modellezést tanulni?

Figyelt kérdés

3d-s modellezést. Van egy kis tapasztalatom 3ds-ben.

Továbbtanulás előtt állok, de nem igazán találtam egyetemet ami ezzel foglalkozna, amit igen az pedig nagyon drága. Lenne érzékem hozzá, amikor elkezdtem már az első héten magamtól csináltam random modelleket..pl. templom, kidolgozott láda stb. Úgy, hogy előtte soha nem csináltam..órákra le tudtam magam kötni vele. Szeretném is ezt csinálni. Nagyon lelkes is vagyok, csak az a baj nagyon drága egy félév.



2019. jan. 22. 17:28
 1/3 anonim válasza:
Ha nem is egyetem, de különböző tanfolyamok vannak pesten. Ezek is féléves képzések általában, ugyan úgy drágák, viszont itt tényleg csak azt kapod, ami használható tudás lesz egy munkahelyen is. Ilyen pl a Mesharray, vagy a 3dHome. Nézz körül mindkét oldalon, hogy mik a lehetőségek, melyek azok a programok, amiket szeretnél megtanulni, vagy amivel szeretnél foglalkozni a továbbiakban is. Arra azért készülj fel lelkiekben, hogy 500 körül kezdődnek ezek a képzések. Szóval vagy keresel valami animációs, vagy látványterves vagy ilyesmi témájú egyetemet, és mellette összespórolsz egy ilyen képzésre, vagy szétnézhetz az OKJ-k között is. Ebben az iparágban úgysem számít a papír, ha van egy király portfóliód, és tényleg profi vagy benne.
2019. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm választ.
2019. jan. 22. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól mondta az első válaszoló. Annyit tennék még hozzá, hogy vannak olyan haladó szellemű iskolák/szakok, ahol grafikus okj-n belül is tanítanak 3d-t. Nincs benne a tantervben, de értenek hozzá a tanárok segítenek. (Budapesten)
2019. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!