Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten melyik Esti gimnázi...

Budapesten melyik Esti gimnáziumot illetve levelező gimit ajánlanátok? Vagy OKJ sulit? Mi a véleményetek a felsorolt szakmákról?

Figyelt kérdés

25 éves leszek és elgondolkodtam hogy 8 általános végzettségemmel nem sokra megyek igaz dolgozok de én többet szeretnék. Elgondolkodtam az érettségi megszerzésén vagy OKJ szakmát letenni. Az az igazság hogy Budapesten szeretnék tanulni vagy esetleg vidéken Eger , Gödöllő,

Főképp Budapesten érdekelne Esti gimnázium hogy ti mit ajánlanátok nekem vagy OKJ szakmát adó képző központ mint pl az OKTÁV.

Mindenféleképpen érettségi után érdekelne hivatás szakma amiben szeretnék szívesen elhelyezkednék. Mint pl Légiutaskísérő, Ingatlanközvetítő, Pénzügyi nyomozó NAV nyomozó vagy Vám és pénzügyőr, Esetleg a MÁV nál bizonyos munkakörök amikhez elegendő az érettségi., Ami még érdekel viszont ehhez lehet hogy már elkéstem az a Színészet illetve médián belüli szakmák.


Nos véleményeket illetve segítséget várnék konkrét iskolákat amiket Budapesten ajánlanátok.


2019. jan. 23. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi szerintem elég fontos ma már, úgyhogy kezdetben annak ess neki. Azt hiszem van, ahol 2 év alatt leérettségizhetsz.
2019. jan. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!