Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem mellett van lehetősége...

Egyetem mellett van lehetőségem ingyen fotósnak tanulni valahol okj képzésen?

Figyelt kérdés
Kerestem ilyen ingyenes okj képzéseket neten, de nem nagyon találtam.

2019. jan. 27. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

az OKJ képzések nem szoktak ingyenesek lenni. általában iskola rendszerű nappali tagozatos képzésen lehet OKJ végzettséget szerezni akár ingyen is, ha találsz olyan középiskolát, ahol van ilyen képzés. viszont ha már van érettségid és egyetemre jársz, akkor nem valószínű, hogy felvesznek középiskolába (persze járj utána, hátha mégis).


fotózást úgy tudom, a Práterben és Pécsen is tanítanak iskola rendszerben, így talán Állami költségtérítéssel is. a részleteknek nézz utána.

2019. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy az első okj ingyenes
2019. jan. 29. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
az első OKJ sem hiszem, hogy mindenhol ingyenes, de járj utána. kérdezd meg az OKJ tanfolyamokat szervező cégeket, hogy ők mit mondanak erre - vagyis, hogy nekik van-e rá szerződésük, hogy az állam kifizesse helyetted a pénzt nekik. mert a tanfolyam biztosan nem ingyenes és abban is szinte biztos vagyok, hogy az állam nem fizet ki helyetted bármilyen tanfolyamot, szóval csak bizonyos helyeken tudod igénybevenni.
2019. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
illetve az is kérdés, hogy az egyetemi tanulmányaid ezt hogyan érintik, mert nem kizárt, hogy az OKJ csak akkor ingyenes, ha máshol közben nem veszel részt magasabb szintű egyetemi képzésben. de járj utána magad, hogy a tanfolyamok szervezőivel mit tudsz összehozni, mert az teljesen mindegy, hogy itt mi miket mondunk neked, akkor is csak azt tudod megvalósítani a gyakorlatban, amit hagynak is...
2019. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!