Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt vagy kozepszintu angol...

Emelt vagy kozepszintu angol erettsegi eri meg jobban?

Figyelt kérdés
Az eredeti szak amire jelentkezem NEM irja elo az emeltet. Na most miutan matek nehezsegekkel kuzdok,es van egy keves matek azon a szakon igy gondolkodnom kell B) tervben is hogy mivan akkor ha nem tudom teljesiteni a matekot,akkor at mennek egy masik szakra. A tobbi szak ami erdekel lenyegeben ker emeltet csak az nem keri amit elsonek jelolnek. B2-es tipusu nyelvvizsgaval is rendelkezem. Ha most megcsinalnam az emeltet es a B)tervre lenne szuksegem,akkor nem kene az egyetemi evek alatt azzal foglalkoznom,de azt is hallottam hogy egy sokkal jobban sikerult kozepszinttel jobban jarnek es ev kozben tudnek emeltezni ha ugy adodik de ki tudja hogy mennyire szerencses ev kozben azzal foglalkozni pluszban az egyetem mellett. A pontok alapjan mi erne meg nekem jobban?

2019. jan. 29. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem emelt....
2019. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!