Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a módja annak, hogy szeptem...

Mi a módja annak, hogy szeptemberben egy új egyetemen elkezdjem a tanulmányaimat a jelenlegi után?

Figyelt kérdés
Tavaly sajnos nem vettek fel a Semmelweis Egyetemre gyógyornásznak, így elkezdtem Szombathelyen az ELTE kihelyezett karán egy szakot, viszont jövőre a Pécsi Tudományegyetem Szombathelyen is indít gyógytornász képzést. Csak úgy jelentkezzek rá, mint ahogy tavaly tettem az egyetemeknél, vagy van ennek valami speciális módja, mondjuk hogy passziválnom kell hozzá előtte, vagy ilyesmi.
2019. jan. 31. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Felvételizned kell, ahogy a mostanira tetted. Mehet a kettő akár párhuzamosan is, de azt nem tudom, hogy lehet-e mindkettő állami.
2019. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!