Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE Orvosdiagnosztikai analiti...

PTE Orvosdiagnosztikai analitikus?

Figyelt kérdés
Sokat nézegettem már a szakokat mostanában, de hátha elkerülte valami a figyelmet. Idén végzek kéttannyelvű gimiben és a SOTE gyógyszerész szakára szeretnék jelentkezni. Azonban azért nem vagyok benne olyan biztos hogy sikerül is, és bajban vagyok, a második és harmadik szak megjelölésével. Kaposvárra kihelyezett PTE orvosdiagnosztika szakát néztem még, mert érdekel az is, de sokan mondják hogy keressek csak még, az nem az igazi,többet tudok.(?:DDD) A kérdésem az hogy aki ilyen egészségügyi vonalon tanul, meg tudná velem osztani a tapasztalait, ajánlásait?
2019. febr. 2. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat, ha eselyes a gyogyszereszeti, akkor tenyleg nem valo neked az. En ott vegeztem, nem dolgozom benne, de tudok meselni. Amikor en vegeztem meg nagyon szervezetlen volt minden. Tobb orank rendszeresen elmaradt, a tanarok tobbsege orvos, elfoglalt, es tanitani nem tud. Kozepesen nehez szerintem, kell tanulni, sok targy van, ennek ellenere az en human agyam is hozta a 4es atlagot. (A szorgalmam kompenzalta) Kemia, fizika, elettan, anatomia- a nagyagyuk, ezekbol vannak szigorlatok is.

A kollegium epulete, ami egyben az iskola is, erosen felujitasra szorul. Telen hideg, tobb szobaban volt azas, de elheto, nincs tomegnyomor. Nem tudom mi erdekel meg, ha kerdezel, valaszolok.

2019. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

SOTE is indít ilyen szakot, szerintem inkább oda jelentkezz ha érdekel ez a vonal is. Itt tuti nem maradnak el az órák és profi a képzés :)

Ha nem vesznek fel gyógyszerésznek elsőre, csak mondjuk következő évben, akkor legalább annyival beljebb vagy, hogy 1-2 töltelék tárgyat így sulin belül könnyebben át tudsz majd vinni a másik szakra, így nem kell újra bohóckodnod velük (pl kötelező tesi).

2019. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh! Én úgy tudtam SOTE-n az a szak csak levelezősön indul, aztán arra semmiképp nem gondoltam. Hát akkor mindenképp utána nézek jobban, persze inkább odamennék.
2019. febr. 2. 14:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Így utolsó napokban megállapodtam a gyógytornász, és az orvosdiagnosztika második és harmadik szakokban. Sorrenden még tudok majd változtatni. Ebben tanulók, dolgozók ti melyiket ajánlanátok inkább, ha esetleg nem vennének fel gyógyszerészre?
2019. febr. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!