Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Automatikai technikus képzésre...

Automatikai technikus képzésre járok 11-es vagyok. Buktam félévkor 4 tantárgyból amiből 2 szakmai. Nem megy a szakmai része sajnos. Hová tudnék átmenni milyen suliba? Mindenképpen szeretnék érettségizni. MocsMocskolódó válaszokat

Figyelt kérdés

Mocskolódó válaszokat nem kérek

Nem vagyok hülye gyerek csak ezzel a szakmával mellé nyúltam de mindenképpen szeretnék érettségizni.

A normális segítőkész válaszokat előre is köszönöm


2019. febr. 2. 13:43
 1/2 anonim válasza:
Ha érdekel, viszont nem érted akkor próbálkoznék még vele. Viszont ha nem érdekel, és érteni sem érted, akkor tényleg felejtős. Szerintem ha egy sima gimibe átmész, akkor érettségiznile tudsz, de azt vedd figyelembe, hogy a gimiben nincs szakmai, viszont a meglévő tárgyaidat kicsit komolyabban kell majd tanulnod, habár ez függ attól is, hogy eddig hova jártál meg , hogy milyen gimibe mész. Szabad kérdenzni, hogy ez a suli melyik városban van, érdekelne mert Automatikai teches vagyok, de a megyébe mi voltunk az egyetlenek amikor végeztem.
2020. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pécs Simonyi
2020. márc. 26. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!