Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus szakhoz...

Gazdaságinformatikus szakhoz milyen másoddiplomát érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Mesterre egyenlőre nem tudok, tovább menni viszont mindenképpen csinálnék levelezőn valami másik szakot, ezt a gazdinfót már elvégzem nem hagyom ott, de nem igazán érzem ezt a szakot szerintem ezzel sose tudnék dolgozni. Olyan semmilyen az egész ezzel nem lettem se közgazdász végzettségű, se informatikus mert mindenbe bele lett kapva de specializált tudás semmiből nem lett.

Mit érdemes e mellé csinálni? Gondolkoztam esetleg Pénzügy Számvitelen, vagy valami logisztikai dolog.



2019. febr. 5. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Proginfóról sem leszel programozó, ha az egyetem mellett nem tanulod meg a programozást...

Bár nagyobb tudást ad ahhoz, hogy ezt meg tudd tenni, a gazdinfó melett viszont ha 2* annyit tanulsz, akkor 2* annyi lehetőséged lesz.

Mondjuk nem ASAP ismeretet nem szerzel az egyetemről, gazdinfó stakon sem, de sokkal hamarabb vesznek fel olyan olyan gyakornoki pozicióba ahol megtanulhatod ezzel a diplomával...

És bizonyos idő után simán kereshetsz annyit banki területen is mint egy senior java szoftver fejlesztő.

2019. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az probléma meg amivel ilyen kilátástalanságba vagyok hogy nem is vonz ez a programozás része annyira, legalább is el nem tudom magam képzelni egy fejlesztő munkakörbe.
2019. febr. 5. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénzvilág közel áll hozzád, akkor valami azzal kapcsolatosat kellene tanulni. Viszont nem alapszakot, hanem mestert. Gazdinfó után, gondolom, van erre lehetőség.
2019. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gazdinfóról lehet menni több közgazdasági MSc-re.

Az jobban megéri, ne pazarold a féléveid.

2019. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!