Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek (közép vagy emelt) és...

Sziagi kérdése:

Matek (közép vagy emelt) és biosz (közép vagy emelt) érettségivel milyen egyetem (ek) re tudok jelentkezni? Hol és miben tudok elhelyezkedni a jövőben?

Figyelt kérdés
11.-es diák vagyok matematika és biológia fakton. Matematikát nagyon könnyen tanulom, viszont a bioszt jobban szeretem, jobban foglalkoztat. Valahogy mindkét irányban érvényesíteni akarom tanulmányaimat, de biomérnökön és biosz matek tanáron kívül nem találtam eddig olyan szakot amihez mindkettő tantárgy kellene. Tudnátok nekem segíteni? Ha esetleg tudjátok, hogy az adott szakra mi(k)ből kell emelt, azt is leírnátok?

2019. febr. 8. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Molekuláris bionika pont ilyen. Emelt matek vagy biosz jó oda, vagy emelt informatika.
2019. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!