Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit keres egy műsorvezető?...

Bokor Alex kérdése:

Mennyit keres egy műsorvezető? Mondjuk egy vidéki tv-nél?

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez függ a tévétől is, illetve a nézettségtől is.

A nagyobb tévék mint például az RTL Klub, szerződtetni szokott olyanokat akikkel hosszabb távra tervez. Viszont vannak műsorok amik nem mennek egész évben, hanem mondjuk csak télen megy, vagy van amikor nyárra van letervezve egy másik műsor. Van hogy hónapokig semmi munka nincs, viszont ha le van szerződve valaki, akkor megállapodtak egy díjban, amit passzívként is kap. Szóval ha nem is dolgozik mert nincs mit, akkor ha jól tudom az RTL félmillió környékén szokott fizetni havonta. (Mintha azért fizetne, hogy nehogy elmenjen másik tv-hez dolgozni.) Ha van műsor amit vinni kell, akkor ez az összeg akár megduplázódik, esetleg megtriplázódik. (Ezek a "befutott" műsorvezetőkre érvényesek, mint például Istenes Bence vagy Sebestyén Balázs.)


Kisebb városi tévékről nem hallottam semmit, de szerintem biztosan meglehet élni ott is ebből, főleg ha minden napra van munka. Szerintem 250 ezer nettó alatt semmiképp sem visz haza egy átlag városi tévés műsorvezető.

2019. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2019. febr. 11. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!