Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért kell 9. be ECDL vizsgát...

Miért kell 9. be ECDL vizsgát tennünk?

Figyelt kérdés

Azt mondta az ofőm, hogy majd február végén tenni kell egy ilyen vizsgát. (Info tagozatosok vagyunk)

Még az árát is elmondta, hogy 5ezer Ft lesz és utána meg 1800. De minek kell? Kötelező?


2019. febr. 12. 16:12
 1/3 A kérdező kommentje:

azt mondta még hogy olyan feladatok lesznek benne amit még 1. félévben gyakoroltunk.

Egyébként nekem nem igazán megy az informatika sem az elméleti sem pedig a gyakorlati része, Microsoft Officenél is el szoktam akadni. Nem szeretnék beégni szóval mivel tudnék gyakorolni?

2019. febr. 12. 16:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mi nem tudhatjuk, hogy miért kell. Gondolom, villantani akar az iskola, hogy nem Youtube-videókkal mennek el az infoórák. Ami nekem magas, hogy miért jelentkeztél infotagozatra, ha az irodai programok is gondot okoznak. Mit csinálsz majd, amikor programozni kell?
2019. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem lesz programozás azt már előre leszögezte a tanár, hogy ilyen irodai munkásoknak akar minket kitenni nem programozónak. Azért jelentkeztem info tagozatra, hogy megtanuljam az alapokat..
2019. febr. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!