Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási szakképzésről...

Felsőoktatási szakképzésről ki mit tud?

Figyelt kérdés
Most olvastam először, hogy van ilyen lehetőség, a programtervező informatikus szak érdekelne, de nincs sok információ interneten. Elsősorban az érdekelne, ha valaki tapasztalatból tudna írni, hogy milyen nehéz, mit tartalmaz az órarend, mennyire hasonlít az egyetemhez, érdemes-e belekezdeni. Minden információért hálás lennék.

2019. febr. 13. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nehezebb mint a sima egyetem
2019. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Könnyebb mint az alapképzés,és diplomát sem ad,csak oklevelet.Én most végeztem rajta. 4 félév alatt.Tanárok alig foglalkoznak vele,mivel ez csak FOSZK!!! ezután jön az alapképzés az egyetemen..
2019. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!