Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik alap szakot válasszam?...

Melyik alap szakot válasszam? (Amelyik érdekel vagy azt amelyik nem de hasznos? )

Figyelt kérdés

2 választási lehetőség van:


1.: Érdekel de nem szeretnék az alap képzés után azzal kapcsolatosat dolgozni és nem tudnák mit kezdeni vele

2.: NEM érdekel ez az alapszak de hasznos lenne a mesterképzésemnél, ennek a diplomának talán a hasznát venném, jól lehet vele keresni


Info: Külföldön lakom ezért egy nyílt napra sem tudtam elmenni.

Tudom hogy holnap van a határidő de én csak egyre tanácstalanabb vagyok.

Köszönöm szélpen :)


2019. febr. 14. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan területet keress, amelyen mindent számításba véve el tudod magad képzelni hosszabb távon. Hiába lehet valamivel jól keresni, ha nem érzed benne jól magad, nem fogod éveken, évtizedeken át csinálni.
2019. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ezek közül a második opció a jobb megoldás, mivel azt mondod annak hasznát vennéd és tudnál vele dolgozni, az elsővel meg nem


Dehát egyik sem optimális helyzet. Miért nem mondod el melyik szakokra gondolsz, mit akarsz utána csinálni stb , úgy talán érdemlegesebben hozzá tudnánk szólni

2019. febr. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!