Ugyved kell! toroltetni akarom az erettsegim. Ujra akarom kezdeni.10eves es "elavult". Mas lehetoseg korlatozott. Valaki ismer ugyvedet, aki ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Mér kell ehhez ügyvéd?

Különösebbok nélkül újra érettségizhetsz. Csak kell valamit fizetni érte.

2019. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell ügyvéd, annyiszor érettségizel, ahányszor akarsz. Egyébként nincs ilyen, hogy "elavult".
2019. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15.-e volt a jelentkezési határidő az érettségi... elégéé drága lesz olyan 120ezer körülibe fog kerülni minden tárgyból újra leérettségizni...
2019. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell azt

töröltetni

2019. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Más meg örülne, ha meglenne

az érettségije

2019. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eredmenyileg gyenge es masik iskolat akarok valasztani esti/tavoktatasban a tovabbiakban kulfoldi tavollet miatt is.nem ott ahol eddig vegeztem.
2019. febr. 18. 06:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme. Újra tudsz érettségizni bármelyik tárgyból bármilyen szinten. Mi értelme lenne újrakezdeni?

Egyetemen kívül máshol amúgy sem nézik hogy milyen lett az érettségid.

2019. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok tavoktatasban javito vizsgat tenni abban az iskolaban ahol bizonyitvanyt szereztem ill. nekem masik iskolara van szuksegem ahol akar 1 ev de max.2 alatt vegzek ujra,uj es masik bizonyitvannyal.mivel 2 nem lehet.delete!!
2019. febr. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!