Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek egy mennyi esélyem...

Szerintetek egy mennyi esélyem van bejutni az alábbi Gimnáziumokba? (MISKOLC)

Figyelt kérdés

Sajnos nekem is nagyon rosszul sikerült a központim,és nem olyan lett,mint amilyenre számítottam,pedig nagyon sokat készültem rá. Összesen 41 pontot értem el (Matek 12, Magyar 29) és ez szerintem édes kevés azokhoz, amiket bejelöltem,de más intézményekben nem tudnám elképzelni azt,hogy ott tanulok.

1. Zrínyi Ilona Gimnázium Média

2.Lévay József Gimnázium Média

3. Zrí. Ilo. Gim. általános

4. Lév. Józs. Gim. általános

5. Kossuth Lajos gimi

6. Berzeviczy Gergely Szakgimnázium

Szerintem max a Kossuthba vesznek fel,de ha oda sem akkor fellebbezni fogok a Zrínyinél és Kossuthnál. Mindenesetre szerintetek van esélyem arra,hogy fellebbezés nélkül be tudjak jutni valahova? Úgy hallottam,hogy valamikor a legrosszabbakat is felveszik a Lévayba,mert olyan kevesen jelentkeznek oda(legalábbis régen volt ilyen a tanárom szerint). Minden álmom a Zrínyi lenne,de ott viszont többszörös túljelentkezések szoktak lenni. Szerintetek fellebbezéssel felvennének a Zrínyibe? (Véleményeket is írhattok,azokat is megköszönném!)



2019. febr. 18. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Bőven van
2019. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Van esélyed és majd amikor szóbeli után kitesznek az oldalukra egy ideiglenes rangsort akkor se ijedj meg mert előtted vagy 20 kiesnek mert nem első helyre írták be. Aztán ha 4 es vagy 5 ös tanuló vagy akkor a hozott pontok is felvisznek. Max annyi hogy szóbelit azt próbáld kimaxolni mert ha nagyon jó leszel szóbelin akkor a központi eredményed nem nagyon nézik sztem. A fellebbezés attól függ én szerintem hogy alapjába véve hanyas tanuló vagy mert akkor ha 4es vagy mondjuk es mondod nekik hogy nagyon izgultál és elrontottad akkor megértik.
2019. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Inkább az átlagom az inkább 3-as,4-es. Sokat javítottam tavaly óta,egyszer sem buktam meg(félévkor se), Semmiből nem álltam most félévkor kettesre,múlt éven év végén matekból kaptam kettest a tanár miatt. Nagy reményeket nem tudok fűzni sajnos az iskolákhoz,de a szóbelire éjjel-nappal készülök. (Még farsangozni sem megyek,nem is érdekel,és inkább itthon tanulok.)

2019. febr. 19. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd írd meg

mi lett

2019. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Na végül hogy sikerült? :D
2019. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eléggé rossz lett... a zrínyibe 75 körül vagyok, a Lévayba meg 50 körül. Mindig is tudtam,hogy fellebbeznem kellesz,de ettől egy kicsit jobbat vártam magamtól... .Az a zrínyi szóbeli közben kicsit zavarban voltam,eléggé ilyen "hivatalos" feelingje volt. Minden olyan dolgot kérdeztek tőlem,amire nem számítottam,tudtam volna válaszolni,de nem jutottak az eszembe a dolgok,és még be is kavartam egy kicsit. :( A Lévayban viszont eléggé jónak éreztem magam,mindenre tudtam a választ. Amikor fellebbezni fogok remélem,legalább egy kicsi esélyt adnak arra,hogy tanulhassak ott. A Lévayban viszont a koleszosoknak is "számuk" ugyanabban a listában van,mint a bejárósoknak. Mindenesetre ide legalább egy kis esélyem van bejutni. Amint küldik a levelet,megírom,hogy végül felvettek-e akárhova.
2019. márc. 7. 20:13
 7/7 anonim válasza:
Ez nem olyan rossz! Hidd el be fogsz jutni! Sokan ki fognak előled esni.
2019. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!