Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17évesen elkezdeni a gimit?

17évesen elkezdeni a gimit?

Figyelt kérdés
8altalanos utan nem jartam egeszseg ugyi dolog miatt ,gaz lenne 17evesen elkezdeni ?vagy kezdjem estin?
2019. febr. 27. 10:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Betegségem volt,még van de már jobb nem gáz elkezdeni ilyen későn ?
2019. febr. 27. 10:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szent ég!! Dehogynem ! Nehogy már öreg legyél 17 évesen:) Iratkozz be és végezd el estin! Sok sikert!!
2019. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jársz, ha 2 évesen leèrettsègizel. Kár lenne 4 évet elpazarolni gimiben szerintem, ha 2 év alatt le tudsz érettségizni. Utána mehetnél tovább tanulni akár egyetemre akár szakmára.

De ez csak az én véleményem, van pár ismerősöm aki estin érettségizett és nem bánta meg.

2019. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Tanulni sosem késő. Akit ez zavar, azzal ne foglalkozz.
2019. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3# vagyok egyáltalán nem gáz amúgy!!
2019. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,
2019. febr. 27. 10:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a 2 éves lehetőséget választanám. Ha 19-20 évesen érettségizel, egyáltalán nem lógsz ki a sorból, akik közül sokan 5 évfolyamosba járnak + évvesztesek, esetleg buktak stb.
2019. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem ,akkor a kétévesre jelentkezem köszi .
2019. febr. 27. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem gáz.


22 évesen érettségiztem. Nagyon mellényúltam a az iskolaválasztásnál, és olyan helyre mentem, ahol kiszórták a diákok több mint felét mondvacsinált indokokkal.


Ez is közrejátszott abban, hogy leromlott az egészségem. Aztán 18 évesen 9 osztállyal újra nekiugrottam.

egészségi gondjaim voltak ott is, aztán megszüntették az esti képzést abban az iskolában, mehetettem egy harmadikba.


szóval egyáltalán nem gáz, de hogy estin vagy nappalin, azt neked kell tudnod.

én speciel azért mentem estire, mert úgy gondoltam, ott elnézőbbek a tanárok és nem kell beilleszkedni osztályközösségbe, hiszen az nem is nagyon van, mert alig találkozunk.

és nagyjából olyan is volt, mint amilyenre számítottam: semmi idétlenkedés nem volt, ha tanultál, átmentél.

2019. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!