Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttoktatásban vagy felnőtt...

Felnőttoktatásban vagy felnőttképzésben érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a felnőttképzésen fizetni kell, a felnőttoktatás meg iskolarendszerű, illetve hosszabb lehet, mint a felnőttképzés. Most ezek nem számitanak. Hol folyik jobban a tanitás? melyik a minőségibb? Most ezek számitanak csak. Melyiknek mi az előnye illetve hátránya? Tapasztalatok érdekelnek.
2019. febr. 27. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ, melyik szakra gondolsz. jobban megéri hegesztőnek tanulni mint szabad bölcsésznek, de jobban megéri gazdálkodási és menedzsment alapszakra járni mint ugyanerre a felsőfokú szakképzésre.
2019. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem felsőoktatást irtam, hanem felnőttet. Leginkább az egészségügyi szakmák érdekelnek.
2019. febr. 27. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a felnőttoktatás komolyabbnak tűnik, azzal együtt, hogy ott nem voltak modulzáró vizsgák, így jóval könnyebb volt. Én adótanácsadót végeztem felnőttképzésben, mérlegképest felnőtt oktatásban.

Nem mellesleg felnőttoktatás ingyenes 2 OKJ, és két vizsga.

2019. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!