Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nagyok az elvárások...

Mennyire nagyok az elvárások egy katonai középiskolában?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ha annyira segg vagy hogy azt sem tudod megmondani melyik érdekel akkor biza neked tényleg katonának kell menned, és mint egy kutyának parancsot teljesítenie
2019. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Nem nekem kell hanem az egyik barátomnak.

2. Arra gondoltam hogy általánosságba milyen kemények.

2019. márc. 6. 07:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy katonai középiskolába nem a jövő szellemi elitje jár. Szerintem akinek van egy kis sütnivalója simán elvégzi. Inkább a fizikai alkalmasság húzós.
2019. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sanyikaéva válasza:
Ez nem igaz. Az jár katonai középiskolába, akinek nincs pénze, vagy messze lakik egy másik középiskolától. Miért ítélkezel ?
2019. márc. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A helyesirast elobb tanuld meg. Es ne menj katonanak. A katonasaghoz, barki barmit mondjon, esz is kell. Neked nincs. Ja, es nem csak parancsokat teljesitenek.
2019. márc. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!