Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megy a töri és érdekel a...

Megy a töri és érdekel a politika, világgazdaság, minek menjek?

Figyelt kérdés
Mit tudnék így tanulni? Töri egész jól megy,a 2.vh az bőven emelt érettségi szinten,többi nem ennyire,de megy.Érdekel a világgazdaság működése és a politika is.Milyen irányba tudnék majd tanulni?
2019. márc. 6. 19:00
 1/3 Banna97 ***** válasza:
Ebben az esetben a jogász szakot,politologia szakot ajanlanam:)
2019. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg más valami ami a történelemhez jobban kapcsolódik? (tanári pálya és történész, régész kilove). Gondolkodtam amúgy a politológián első válaszoló. Csak azon aggódom hogy kevés politológusra van szükség és nehéz lenne állást találni
2019. márc. 7. 13:39
 3/3 Banna97 ***** válasza:

Nos nekem egy nagyon jó ismerősöm politologiat tanul,o egesz boseges lehetoseget lat benne,igy nem csak politikus lehet valaki. Akar politikai elemzo is lehetsz vele,akiket nagyon sokszor es nagy szamban foglalkoztat a tv,ujsag,radio es stb.

Sajnos ezeken kivul nekem mas nem jut eszembe de hatha lesz valaki akinek igen.

Sok sikert kivanok a jovobeli tanulmayaidhoz!

2019. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!