Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Helo ha egy közép iskolába...

Helo ha egy közép iskolába nem vesznek fel, de egy másikba igen, de én nem oda akrtam menni 1év múlva újra jelentkezhetek oda ahova szeretem volna?

Figyelt kérdés
kicsit furán fogalmaztam , de remélem értitek

2019. márc. 14. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Elviekben igen. Viszont, ha esetleg nem vennének fel, én mindenképp fellebbeznék, egy próbát megér, hogyha nagyon abba a suliba szeretnél járni.
2019. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit hülyének nézhetsz ez útán de miért jó az nekem?vagy mi lesz akkor?
2019. márc. 14. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Elbírálják újból a jelentkezésed. Az egyik ismerősöm is lecsúszott az áhított gimnáziumáról, de fellebbezett és azt is beleírta, hogy mennyire szeretne oda járni, mennyit jelentene neki. Végül bekerült.
2019. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tehát 17 évesen akarod majd elkezdeni a középiskolát? Akkor már inkább menjél estire.
2019. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!