Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőre minden nappali...

Levelezőre minden nappali szakot át lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nézegettem idén szakokat, ami tetszik az csak nappalin indul ... pótfelvételin akarok jelentkezni (ha meghirdetik) de sajnos csak 1 évig tudnám nappalin tanulni, utána levelezőre kéne mennem (egy másik szak végett)

erre van módom szerintetek? minden szak átrakható levelezőre? orvosi laboratórumi képalkotó diagnosztikára gondolok konkrétan.


2010. júl. 3. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem, a komolyabb szakokat, és ahol gyakorlatra van szükség, azt nem lehet.
2010. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
néztem pl h 2008ban indult orvosi laboratóriumi blabla debrecenbe levelezőn. idén nem indul, akk nem is rakathatnám magam át később?
2010. júl. 3. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha létezik belőle levelező szak, és nem te lennél egyedül levelezős ott, akkor lehet. De persze nem minden szakból van levelező, orvosit nyilván nem lehetne levelezőn tanulni.:)

Egyébként ha van a sulinak valami elérhetősége, talán a Tanulmányi Osztály foglalkozik ilyenekkel, akkor írj nekik egy e-mailt.

2010. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Erre ne itt keresd a választ, hanem konkrétan az intézménynél és minél hamarabb, mert lassan vége a vizsgaidőszaknak és szabadságra mennek. Annak is érdemes utána nézni, hogy fizetős-e a levelezős, mert valahol a nappali nem, de a levelező igen. Van rá esélyed, hogy esetleg már meg is tudják mondani, hogy lesz-e pótfelvételi.

2010. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az OLKDA (Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztika) és OKLA (Orvosi Kutató Laboratóriumi Analitikus) van Debrecenben, úgy tudom ők vannak levelezőn, de ha teheted ne ezt válaszd, volt velük közös óránk, elég siralmas a tudásuk.
2010. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

igazából még gyötrődöm a kérdésen, elég sok kritérium van, és gondolkodom még más szakokon is. Rizikós picit, mert ugye csak 1 szakot lehet megjelölni pótjelentkezésnél :S

Bízom benne h lesz pót a szaknál, nem hiszem h annyira keresett lenne (remélem), és a helyeket meg fel kell tölteni :P lehet megérdeklődöm azért a sulinál, csak ez a tandíj .... nemrégiben egy félév a 300 ezernek csak a töredéke volt:(

2010. júl. 3. 15:27
 7/8 A kérdező kommentje:

15:24-esnek:

te mit tanulsz?

siralhas?:S ennyire buták?:D mesélj picit légkör, szak stb ? (:

2010. júl. 3. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a légkört sajnos, mert vagy 2 óránk volt csak közös (már nem is emlékszem mik, talán sejtélettan), molekuláris biológián vagyok. De azt tudom, hogy ugyanaz volt a tananyag, nekik viszont lejjebb engedték a szintet..
2010. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!