Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miből kéne emelt szintű...

Miből kéne emelt szintű érettségit tennem?

Figyelt kérdés

Szeretnék továbbtanulni, villamosmérnöknek. 2 év múlva jelentkezhetek csak az egyetemre, viszont addigra már bevezetik azt, hogy a felvételihez kell egy középfokú nyelvvizsga és egy emelt szintű érettségi.

Tavaly jelentkeztem emelt matekra és emelt szakmaira (elektronikára). Csak a matek indult el, de arról is kiderült, hogy nem emeltre készít fel, hanem szimplán korrepetálás az egész.

Most fizikára és szakmaira jelentkeztem, viszont nagy valószínűséggel egyik sem fog elindulni, mivel az osztálytársaim semmilyen tantárgyat sem jelöltek meg, egyedül meg nekem nem fognak emeltet tartani.


Az lenne a kérdésem, hogy miből kéne emeltet tennem? Egyedül, tanár nélkül fel lehet készülni az emelt érettségire?


2019. márc. 20. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
van magántanár
2019. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeretném pénz nélkül megoldani. Tehát a magántanár nem megoldás.
2019. márc. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!