Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakácsnak tanuljak vagy...

Szakácsnak tanuljak vagy festõ/mázolónak?

Figyelt kérdés

A gasztronómiához jobban vonzódom! Nagyon szeretek fõzni, de kissé tartok a 16 órázástól, meg a sok stressztõl, idegeskedéstõl.

A festõtõl meg azért tartok, mert enyhe tériszonyom van.



2019. márc. 25. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A festő-mázoló fizikailag elég megterhelő.
2019. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annak tanulj, amit majd kedvvel tusz csinálni!

Kedvetlen munkavégzéssel nagyon rossz sorod lesz.

A festő is -nyáron főleg, de télen is fedett, fűtött helyen- többet dolgozik napi 8 óránál.

Ha letelt a szakács 8 órája, nem zár be az étterem!

2019. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkettõ megterhelõ fizikailag! De, ezzel tisztában vagyok!

Igen, az építõiparban sincs 8 órás munkavégzés! Meg úgy általában minden szakmunkában 10 - 12 óra meló.

Mindkettõhöz van kedvem, de a szakácshoz jobban.

Viszont, mivel elég nyugodt típus vagyok, nem hiszem, hogy bírnám az állandó idegeskedést.

2019. márc. 25. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:

En festo vagyok de szakacsnak biztos nem mentem volna.

Gondolom a konyhan eleg meleg van mindig es ugy mesz haza hogy kajaszagod van.


Festokent max az izzadsagtol buzlesz :D En sem szeretem ha nagyon magasban kell doglozni de nem mindig van ilyen. Valtozatos a melo. Fizikailag az nehez mikor festekes vodrot, glettes zsakot kell cipelni meg a nagyobb letrakat.

2019. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!