Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolába kell járni...

Milyen iskolába kell járni ahhoz, hogy valaki MÁV-ellenőr, vagy mozdonyvezető legyen?

Figyelt kérdés

Meg úgy általában bármilyen ellenőr legyen, gondolok pl.:BKV ellenőr, Volán-busz ellenőr, stb ellenőr?

És átlaggban mennyi a havi keresetük?

UI.:nem akarok az lenni csak kiváncsi vagyok.


2010. júl. 4. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem közlekedési szakközépiskolába célszerű, habár szerintem ahhoz, hogy valaki ellenőr legyen elég a 8 általános, plusz valami gyors tanfolyam....
2010. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ellenőrnek iskola? :-DDDD A második általános után kell pályát választani. Ha továbbra is bejársz az iskolába, már buktad az ellenőrséget. :-DDD
2010. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes választ. Egyéb hozzászólás???
2010. júl. 6. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Mozdonyvezető tudtommal iskola nélkül is lehet valaki, mert betanítanak. Detto az ellenőrök esetében.
2010. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, de 18-ig tanköteles vagy úgyhogy sajnos járnod kell iskolába, hiába nem szükséges ezekhez a szép hivatásokhoz :-(
2010. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. De ha gyermekvasutas voltal akkor konnyebben bekerulhetsz:D
2010. júl. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pfuuu....Mondtam már hogy eszem ágában sincs annak lenni, csak eszembe jutott ez a kérdés.Értitek???Már most nagyobb iskoli végzettségem van ahhoz, hogy így végezzem, csak kiváncsi voltam, hogy azok a F*szkalap ellenőrők(tisztelet a kivételnek)mire verik magukat annyira, a nyolc általánosra???De úgy látszik ti sem tudtok olvasni.
2010. júl. 7. 18:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem leginkább az érdekelne ezzel kapcsolatban, hogy kapcsolatokon kívül be lehet-e kerülni valami más módon, mert még soha életemben nem láttam hirdetést ilyen pozíciókra (kivéve BKV-n 1-2 buszon buszsofőrt).
2011. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ichimaru Gin válasza:
Csak úgy mellékesen: minimum érettségi kell!!
2011. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ahogyan előttem írták, érettségi kell. A MÁV-Startos JEGYVIZSGÁLÓT (és nem ellenőrt) meg jó lenne nem összetéveszteni holmi iskolázatlan paraszt gyökér BKV-droiddal! A mozdonyvezetőt meg pláne nem lenézni, ott tényleg kell szaktudás, mégha a sok utas ezt nem is akarja elhinni.
2012. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!