Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan iskola Budapesten a...

Aszaaaaa kérdése:

Van olyan iskola Budapesten a XVI. kerület közelében ahová nem kell központi felvételit írni?

Figyelt kérdés
Nem az van hogy nem tudnám meg írni hanem én most vagyok 9. osztályos és másik iskolába szeretnék menni következő évben ahol újra 9.-es lennék. Ahová most járok nem kellet központit írni. Pár hete már eldöntöttem hogy el akarok innen menni (mert nem tetszik a szakma) de a központi felvételit már lekéstem. Még az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék átirtakozni mert még nem jelentkeztem van még esély hogy összejöhet?

2019. ápr. 9. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz újra 9-es, csak ha megbuktatnak valamiből.

Így 10-be tudnak átvenni és ez nem az iskolán múlik, ez szabály.

Ha viszont megbuksz, nem fognak kapkodni érted az iskolák :(

2019. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát megbukni semmiből nem bukok de nem mentem szintvizsgára mert itt szakácsnak tanulok az átlagom 3,8. Ha nincs szintvizsgám akkor nem mehetek külsős gyakorlatra ami alapból évismétlést jelent.
2019. ápr. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!