Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kérvény benyújtása gimnáziumba?

Kérvény benyújtása gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy valaki tud-e valamit a gimnáziumi kérvények benyújtásának körülményeiről? Most felvételiztem és nem lett valami szép az eredmény. A szóbelik jól mentek, mégis elutasítottak az utolsó normális gimiből is és már csak egy gimi van ami viszont egy nagyon legalja és ugyan a nyelv oktatása (nyelvi osztályba mennék) jó, viszont mégsem szeretnék oda járni. Viszont gondolkoztam kérvény benyújtásán, hátha egy másik iskolában van még szabad hely. Olvasgattam róla, de nem sok mindent találtam és nem kicsit vagyok bepánikolva. Tudna nekem segíteni valaki?

2019. ápr. 26. 19:28
 1/2 bbmarta ***** válasza:
Kérvényt szerintem csak oda nyújthatsz be, ahova egyébként is felvételiztél, de elutasítottak. Ott lehet esélyed és mivel van 1 biztos helyed, ahova felvettek, a rendkívüli felvételi eljárásban nem vehetsz részt!
2019. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Közben már beszéltem valakivel akinek nagyobb a rálátása a dologra, de ha bárki tud még valamit azt szívesen meghallgatnám
2019. máj. 1. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!