Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A középiskolai fellebezéshez...

A középiskolai fellebezéshez milyen indokokat lehetne írni?

Figyelt kérdés
Felvételt nyertem egy gimnázium emelt tesi szakára ami nekem a második volt a megjelöltjeim között az első pedig az általános volt amire szeretnek fellebbezést . Milyen indokokat kene bele írnom hogy felvegyenek oda ?

2019. ápr. 27. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a felvételi eljárás során nem ért Téged méltánytalanság ezért csak méltányossági okokra hivatkozhatsz. Persze az iskola simán elutasíthat, mert tőled érdemesebb (nem megsérteni akarlak) emberekkel töltötték fel az osztályt. Sok sikert!
2019. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És konkrétan a méltányossági okok mik lehetnének?
2019. ápr. 27. 10:22
 3/6 bbmarta ***** válasza:
Ha ugyanannak az iskolának a 2 tagozatáról van szó, akkor nehéz lesz...ha 2 különböző iskola, akkor esetleg hivatkozhatsz a lakhelyhez való közelségre vagy nagyon pozitív benyomásokra a szóbelin.
2019. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most akkor tesi szakra vettek fel ami 2. helyen volt, az 1. helyen pedig általános amire nem lett elég pontod?

Mert ha jól értelmezem szimplán ez történt, de akkor mit akarsz fellebbezni?

2019. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék a tesi szaknak, legalább nem fogsz elhízni, mint a legtöbb fiatal.
2019. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Osztom a felettem lévő emberke véleményét!
2019. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!