Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes így a...

Szerintetek érdemes így a főiskola?

Figyelt kérdés

Pénzügy és számvitel szakra szeretnek jelentkezni.

Már a mérleg képes könyvelő végzettségem megvan.

3 éve dolgozom pénzügy területen szóval lassan ki tudom váltani a hivatalos mérlegképes könyvelő papírt is.

Erre érdemes meg diplomát szerezni?

Én úgy érzem igen, de sokan azt mondjak minek.


2019. ápr. 28. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szüleim mind a ketten diplomás emberek. Alapvetően tényleg nincs értelme, de a fizetésen az a plusz 100-150 ezer meglátszik :)
2019. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha érdekelnek olyan munkák, ahol követelmény a diploma, akkor érdemes megszerezni, egyébként nem. Ha érted a dolgod, a mérlegképes végzettséggel is jól elboldogulsz.
2019. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Bérben lehet hogy látszana a különbség, illetve valószínű kicsit komplexebb képet kapnál a szakmából, de jó eséllyel gyakorló könyvelőként túl sok új gyakorlati tudást nem szereznél.
2019. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon vagyok egy diplomára.

De nagyon felek is.

30 éves vagyok, van egy gyerekem. Munkám. Nem tudom hogy tudom megoldani egy iskolát is.

2019. ápr. 28. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Anno anyám velem terhesen, a bátyámat nevelve, munka mellett és háztartást vezetve végezte el az egyetemet. Menni fog az, csak higyj magadban ❤
2019. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!