Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vártam meg a reg. Levelet,...

Nem vártam meg a reg. Levelet, beküldtem a hiányzó dokumentumokat. Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Szóval az van,h.máig se jött meg a reg.levelem..Sokáig azt mondták,h.a hátrányos helyzet feldogozása miatt késik, mert az tovább tart..Aztán július elejére ígérték,múlt hét pénteken meg azt mondta a nő(felhívtam őket),h.még nem postázták, de ne aggódjak...:S

Elegem lett,ma feladtam a levelet.Mivel korábban email-t már kaptam arról, h.mi hiányzik,alapból is tudtam..+felvi.hu-n is megnéztem,egy dokumentum volt nekem kérdéses..

Mivel volt egy intézmény-specifikus papírom is,amit nem tudtam feltölteni e-felvibe,muszáj volt a postai utat választanom.Ezért tehát ma feladtam a levelet elsőbbségivel.../Tudom 8.-a a feladás határideje./

Nagy hülyeség volt?

Amúgy a reg.levelet is csatolni kellett volna?


2010. júl. 6. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:

*feldolgozása

jah csekket nem vártam.Be van fizetve minden.

2010. júl. 6. 11:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett volna a regisztrációs levelet csatolni? Azt az OFIK küldte neked, hogy tudd: feldolgozták az adataidat, benne vagy a rendszerben, ráadásul ott ellenőrizheted, hogy minden adatod stimmel-e. Nekik nincs szükségük a regisztrációs levélre, mert az abban szereplő adataid nekik is megvannak.

Egyébként nem csináltál hülyeséget: a szükséges dokumentumokat be kell küldened attól függetlenül, hogy ők kiküldték-e a regisztrációs leveledet. Nem kell foglalkoznod vele, ha lassúak, az ő bajuk, neked teljesítened kell a kötelességedet. Megtetted, innentől nem a te felelősséged.

2010. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nincs abba a reg levélben.

Leírják, hogy elfogadták a jelentkezésed bla bla, hivatkoznak néhány jogszabályra, majd leírják hogyan lehet módosítani, dokumentumokat beküldeni, leírják a személyes adataidat, a jelentkezési helyedet, kapsz egy csekket vagy számlát az összegről, illetve a diákigazolvány csekket, vagy pótló levelet. Ennyi.

Nem kellett csatolni.

A felvételi azonosított kellett ráírni a dokumentumokra és ennyi.

Ajánlom lépj, be e-felvin és ellenőrizd az adatokat.

2010. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor minden ok:)

Felvi.hu-n stimmelnek az adatok,felv.azonosítót ráírtam mindenhova.

Azt csak úgy olvastam valahol, h.a reg.levelet is csatolni kell,de akkor megnyugodtam...

Köszi a válaszokat,mostmár nem izgat a dolog.

De azért kicsit forrt az agyvizem...Gondolom holnapra meg is érkezik a levél:S

2010. júl. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!