Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Feltöltöttem az felvi.hu-ra...

Feltöltöttem az felvi.hu-ra egy halmozottan hátrányos helyzetet igazoló dokumentumot, de ezt elutasító választ kaptam, tudn. á. tok vmi ötletet adni, h. mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Az Ön által benyújtott dokumentum nem alkalmas hátrányos helyzet igazolására, mert nem középfokú tanulmányai alatt részesült rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben/támogatásban.
2010. júl. 6. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor semmit se tehetsz

nem vagy jogosult többletpontra ilyen jogcímen

2010. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én is ugyanígy jártam.Én betelefonáltam hozzájuk és azt mondták hogy hiánypótlásként lehet csatolni azt a dokumentumot ami kell és ha jó megadják a plusz pontot, de viszont az eljárási díjat ki kell fizetni....Én másfél hete töltöttem fel a jó dokumentumot, de még mindig az van kiírva hogy feldolgozás alatt...
2010. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

milyen dokumentum kell??

légyszí írj!!

2010. júl. 6. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ a dokumentum típusa, hogy mi alapján jár neked a + pont.

Nekem pl a rendszeres gyermekvédelmi támogatásról szóló papírt kellett feltölteni asszem, amit az önkormányzat ad.

2010. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem kapam ilyen rendszeres gyermekvédelmi támogatást, valahogy meglehet oldani hogy kapjak róla igazolást esetleg? mert csak akkor lehetek ezekzerint halmozottan hátrányos helyzetű, mivel a szüleimnek nyolc-nyolc általánosa van
2010. júl. 6. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kaptál rendszeres gyermekvédelmi támogatást,akkor nyilván papírt sem fogsz róla kapni.

Csak az számít halmozottan hátrányosnak, aki rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesült. Te nem, ergo nem kapsz semmit.

2010. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem már késő.nekem is csak 22.én ítélték meg a gyermekvédelmit,és énis attól félek,hogy nem fogják elfogadni:/
2010. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mikor töltötted fel a dokumentumokat?
2010. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hátrányos helyzetű akkor vagy, ha rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben vagy támogatásban részesültél középiskolai tanulmányaid alatt, halmozottan hátrányos pedig akkor, ha ezek mellett az egyik szülő csak 8 általánost végzett el.Szóval a kettő együtt kell hogy halmozottan hátrányos legyél.
2010. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!