Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Bizottság tantárgy kérdésben...

A Bizottság tantárgy kérdésben általában év végén Főiskolán hogyan szokott dönteni?

Figyelt kérdés

Felvettem két tárgyat. Ott is voltam órán, mikor azonban jelentkezni akartam vizsgára (Neptun) azon kaptam magam, hogy az egyiket jelzi, hogy fel van véve, de nem enged rá vizsgát felvenni, a másikat úgy jelzi, hogy nem is vettem fel, és nincs a felvett kurzusok közt sem. Utólag kaptam információt, hogy szeminárium, így a szemináriumot is fel kellett volna még venni. Kérdésem, ha felveszek valamit, akkor még külön fel kell vennem a szeminárium részét?

Úgyhogy kérték tegnap, írjak a T. Bizottságnak és elbírálják, hogyha ott voltam, akkor ne vesszen el. Azóta nincs válasz, már a hajam tépem az idegtől. Megcsináltam beadandót, mindent. Csak nem értem, miért nem szóltak.

Szeretném tudni, hogy mennyi idő, míg elbírálják, tanuljam e azt a kettőt, illetve mennyi az esélye annak, hogy engednek menni vizsgázni és fel veszik nekem akkor "normálisan" a két tárgyat? Illetve, szeretném tudni, mer még nem jutottam napi rendre, hogy egyáltalán egy ilyen hogy történhet meg valakivel, tényleg van ilyen, hogy a sima mellé még szemináriumot is fel kell venni?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 14. 10:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Még valami. Aggódom, mivel jövőre lejár a 12 félévem. Az egyik tárgy az I-II évf. volt. Jövőre mennyi az esélye, hogy indul? (másik szakra mentem át az utolsókban és ezért)
2019. máj. 14. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!