Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lesz akkor ha nem megyek...

Szuszi95 kérdése:

Mi lesz akkor ha nem megyek el a felvételi elbeszélgetésre?

Figyelt kérdés

Pár nap és meglesz a diplomám Bsc-n, és jelentkeztem Mscre, de úgy érzem túlvállaltam magam. Ha nem megyek el, akkor többet nem is jelentkezhetek már oda Msc-re.

Illetve nem tudom hogy szóljak e ha nem megyek el.

23/L


Sajnos a családban odáig vannak hogy hú diplomás és tanuljak tovább és én szeretnék is csak szeretnék egy évet pihenni. Pedig "csak" levelezőre jelentkeztem, de nem érzem azt hogy nekem ez most menne. Szívesebben dolgoznék úgy érzem.



2019. máj. 17. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Msc-n nem lehet halasztani ha felvesznek?
2019. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom melyik egyetem, én anno jelentkeztem a bme-re msc-re, de úgy alakult, hogy nem tudtam volna abban a félévben kezdeni. Ezért írtam arra az email címre, ahonnan az infó jött, hogy hova kell menni a beszélgetésre. Vissza is jeleztek, hogy tudomásul vették. Egy fél évvel később felvettek ugyan oda.
2019. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!