Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri manapság gyógytornászna...

Megéri manapság gyógytornásznak tanulni? Mennyire elismert képzés?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat nem fogsz vele keresni, én tuti mást választanék a helyedben.
2019. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elismerik ha jó az emberekkel, ismerek igazán flegma gyógytornászt...

De akihez jártam ő rendes volt, nem is tartozott a drágák közé, (9500/50perc, van ahol 15000 ugyanennyi) úgyhogy magánba nagyon jól lehet vele keresni

2019. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azért már egy kórházi kezdő fizetés sem olyan rossz, és egyértelműen van lehtőség kitörésre, meg eleve nem okos ötlet kizárólag pénz alapján szakmát választani. Viszont a mai fejemmel én sem erre a szakra mentem volna. Arra készülj fel, hogy nem sok mindent fogsz megérteni, magolás ezerrel, nincs normális tananyag, mozgásterápiát igazából nem nagyon fogsz tanulni, mész kórházi gyakorlatra, oszt majd ott látod mi van, ez a hozzáállás kb, és ez így elég lutri. Meg ha tényleg jó szakember akarsz lenni, akkor nagyon sokat kell megtenned neked és ebben nem, hogy segíteni, hanem hátráltatni fog a képzés, az irreális meg értelmetlen elvárásaikkal.
2019. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja egyébként én nem a SOTE-re jártam, arról pontosan nem tudok beszámolni, de akiket ismertem onnan, ők mind azt mondták, hogy a szervezés nincs a csúcson ott sem.
2019. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!