Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát lenne érdemes...

Milyen szakmát lenne érdemes tanulni lányként?

Figyelt kérdés
Diplomát nem szeretnék mert minden második embernek az van és a legtöbb arra jó kb hogy a segget lehet kitörölni. Szerintem egy jó szakma néha többet ér a diplománál...
2019. máj. 27. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Igen, mert minden második ember haszontalan szakon diplomázik.

De egy orvosi/mérnöki/infós diplomával nem ér fel egy szakma sem, kivéve ha gázszerelő vagy és Viki a barátod.


Mi érdekel? Vagy hasracsapásból mondjak pár női foglalkozást? Fodrász, kozmetikus, pincér, repepciós. Szólj ha annyit keresel ezekkel a nagyrabecsült szakmákkal mint az általam említett diplomákkal.

2019. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aha, mert én azt írtam hogy egy diploma sem jobb egy szakmánál ugye? Tanulj meg előbb szöveget értelmezni kiscsillag.

Szerinted ha konkrétan tudnám hogy mit akarok tanulni akkor írtam volna ki kérdést? Sok minden érdekel ezért kérdezem úgy hogy mi az aminek van jövője és értelme tanulni.

2019. máj. 27. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Fodrász? Bár ugyan ugy mint a pincérnél itt is a jatt a fizetés egy elég nagy része... Ápoló esetleg?


Kasszás is elég jól keres mostanság de csak ha túlórázik sokat. Ha esetleg mégis egyetem/főiskola akkor tanár, nevelő, diplomás ápoló, dajka vagy valami irodai állás?


Sok diplomás azért végzi el az egyetemet mert a legtöbb irodai munkánál ki van kötve, hogy legyen felsőfokú képzettség...

2019. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!