Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kompetencia megírása otthol?

Hinimini kérdése:

Kompetencia megírása otthol?

Figyelt kérdés

Meg lehet itthol is írni a kompetenciát? Magántanulóként járok súlyos betegségem miatt nem tudok be járni (10.o.vagyok)

Vizsgálatok lesznek szerdán nem tudok ott lenni


2019. máj. 27. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező megírni, ha nem vagy ott nem vesznek elő később, úgyhogy miért töröd magad?
2019. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen meg szeretném irní a jövőben menni akarok egyetemre és tudni akarom, hogy fejlődtem-e :)
2019. máj. 27. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal csak iskolában lehet megírni, ellenőrzött környezetben.


Egyébként az itt elért eredmény nem mutat meg semmit a valódi képességeidből. Elég, ha rossz lábbal kel fel valaki, és máris rosszabbat ír, mint amennyire képes lenne. Ismerek több olyan embert, aki átlagos eredményeket írt mindhárom mérésen, most mégis informatika és gépész szakon vannak az egyetemen. Az egyetemre való bejutáshoz be kell s.ggelni az anyagot, már bocsánat. :D

2019. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De az előző évi feladatsorokat megírhatod, bár szerintem célirányosabb érettségi feladatlapokkal gyakorolni.
2019. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is az előző évit ajánlom. Mármint, hogy azt írd meg.

Egyébként, ez a kompetencia tényleg nem nagy dolog. Mármint, ez az egész logika, és pl. a matek eléggé sietős. Mármint van minden feladatra 1,5 perced kb., ami sokszor nem elég. Szóval legyél bármennyire okos, az idő miatt simán meg lehet ezeket szörnyen írni. :)

2019. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!