Ha vakcina keszitessel, fejlesztessel szeretnek foglalkozni, akkor biologia, vagy vegyszet fele orientalodjak?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszerészeti kar.
2019. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ket emeltet nem akarok csinalni a felvetelihez..:/
2019. jún. 7. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vakcinát se akarj csinálni..
2019. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De gyogyszereszek nem patikusok? Ok adjak ki a gyogyszert nem?

Bocsi csak 11.es vagyok es nem vagyok tisztaban a munkakorokkel,de nagyon erdekel a dolog.

2019. jún. 7. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem patikusok az egy okj képzés. Ez egyetem van különbség.
2019. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Patikába is elmehet gyógyszerészként. Saját gyógyszertárat is nyithat. De elmehet pl egy gyógyszergyártó céghez kutatni is... ez a képességeken múlik. Biológiát lerakod és utána mész mesterre esetleg mehetsz laborba dolgozni..De ott sem vakcinákat fogsz fejleszteni. Meg amúgy is. A gyógyszerészeti szak sem elég arra..milyen vakcinákat akarsz egyáltalán az se mindegy. Virusokkal akarsz foglalkozni? Akkor ahhoz tovább kell tanulnod.


Ha két emeltet nem tudsz megcsinalni akkor oda való vagy. Sokkal nehezebb dolgod lesz. És a munkába is. Új dolgokat kell felfedezned....amihez tudni is kell...

2019. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen virusokkal, nqgyon erdekes dolog, foleg hogy egyelore nincs ellenuk semmi, nyilvan antiviralis szerek de ez csak a szaporodast csokkenti, erdekel a tema nagyon
2019. jún. 7. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!