Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 28 évesen érdemes elkezdeni...

28 évesen érdemes elkezdeni egy mesterképzést? Vagy akkor már öregnek számít az ember? Levelező nem indul.

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 14:39
 1/6 anonim válasza:
0%

de az a kérdés te 28 évesen hogy a lótökbe engedhetsz magadnak egy nem levelezős vagyis nappalis képzést? milyen munkahely az ami mellett egy nappalis belefér?


Én levelezőre járok de a meló mellett azt a havi 1 kemény péntek délutánt alig tudom beszervezni


te milyen meló mellett tudsz megoldani egy nappalit?

2019. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Végzés után még jó eséllyel 35 évet ledolgozol nyugdíjig. Neked megér 2 évet az, hogy egy jobb fizetésért dolgozz jobb pozícióban?
2019. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes én 32 vagyok és jövőre fogok elkezdeni egyet. Már idén akartam csak közbejött más ami jelen pillanatban előbbre való. Igaz én levelezőn tervezem.
2019. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

"Neked megér 2 évet az, hogy egy jobb fizetésért dolgozz jobb pozícióban?“


De nem ez a kérdés (naná hogy megéri ) hanem az hogy egy 28 éves ember hogy a lótökbe tud NAPPALIRA órákra járni? Ezt magyarázza el nekem valaki! HOGYAN? Milyen munkahely mellett oldható meg a nappali??


Ezt magyarázza már el nekem valaki!

(Ja hogy annak a 28 évesnek nincs is munkahelye... ja.... hát akkor az eleve ütnivaló parazita kategória.... az ilyetz irtani kell)

2019. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vodafonelive ***** válasza:

Én tudom.

Nálunk a kétesítménymérnök mesteren a nappalisok meg a levelezősök ugyan akkor voltak(levelezősök idejében 2 hetente péntek és szombaton)

Egyáltalán nem késő, én is 26 vagyok de kb 28-29 évesen terveznék újra egy mestert, igaz azt is csak levelezősen.

2019. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"De nem ez a kérdés (naná hogy megéri ) hanem az hogy egy 28 éves ember hogy a lótökbe tud NAPPALIRA órákra járni? Ezt magyarázza el nekem valaki! HOGYAN? Milyen munkahely mellett oldható meg a nappali??"


Nem, nem ez a kérdés.

2019. jún. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!