Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen volt az idei erettsegi?

Milyen volt az idei erettsegi?

Figyelt kérdés
Nehezebb volt mint az eddigiek?matek,tori ,magyar,stb

2019. jún. 21. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Sziaa :)

Szerintem nem volt nehezebb az idei érettségi. Lehet, sokat panaszkodtak az idén érettségizők, de minden évben ez van.

A matek például mindig ugyanolyan felépítésű, talán annyi, hogy megváltoztatják, hogy egy-egy típusú feladat milyen mértékben szerepel benne. Idén sok volt benne a kombinatórika, máskor a térgeometria kap nagyobb szerepet.

Magyarból a szövegértés szerintem nem volt olyan könnyű, de szerintem hasonló szintű volt, mint az elmúlt években.

A töri fele szövegértés, a másik fele pedig egy általános tudás,tehát nem arra kíváncsiak, hogy melyik nap jött létre az OHB, hanem arra, hogy miért és mi volt a szerepe.

2019. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik jó volt, a matek még jobban is sikerült, mint az előző évek gyakorlásképpen megoldott feladatsorai. Egyedül az emelt angol szóbelijével nem vagyok elégedett, sajnos nagyon elszúrtam, de az írásbeli ott is egész szépen ment.
2019. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!