Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a munkaügyi...

Mi a véleményetek a munkaügyi és társadalombiztosítási szakról, vagy hallottatok valamit róla?

Figyelt kérdés

Már utána olvastam felvi.hu-n.Nagyon jónak tűnik.Valaki hallott valamilyen véleményt róla?Tudom már volt ilyen kérdés, de nem találtam érdemleges választ.

L18


2010. júl. 9. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
büfészak, de ha csak a papír kell, akkro jó
2010. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az egy ami tetszik jogász szakon kívül, de sok jogász van ezért meggondoltam magam.Kereskedelem marketinget tanulok még középsuliban, de az sem fogott meg igazán.De ez viszont érdekelne.
2010. júl. 9. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne innen tájékozódj, inkább a felvi.hu fórumokon.

Itt mindent leszól az "értelmiség".

Az viszont igaz, hogy jogásznak lenni nem éri meg manapság.

2010. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...mert sok jogász van. de az is igaz, hogy szélesebb körben elhelyezkedhetsz, pl.: munkaügy és társadalombiztosítoként. :)
2010. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne bűfészak? Itt minden képzésre ezt írják,el lehet vele helyezkedni.
2011. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!