Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Győr Építész MSc vélemények...

Győr Építész MSc vélemények vannak valakinek?

Figyelt kérdés

Idén végeztem egy pesti egyetemen BSc-n szakon, azonban mivel a nyelvvizsgám még nincs meg,így az idei évben sajnos nem tudom elkezdeni az MSc szakot.

2 vagy 3 egyetem került be nálam a kalapba, hogy hol folytassam az Msc tanulmányokat.

1. Ybl ( itt végeztem el a BSc-t így itt vannak ismerőseim tudom hogy nagyjából milyen a képzés)

2. Pécs. Innen is vannak ismerőseim akiktől tudok érdeklődni.

3. Győr Építész MSc, itt ahogy nézem elég sok szakirány van, de sajnos nem ismerek senkit aki esetleg itt tanul vagy esetleg tanult.

Valaki tudna adni némi információt, vagy ismerőse?



2019. jún. 24. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, mivel annyira maga az MSc-n tanultak nem nagyon fognak jobb szakemberré válni, én azt tanácsolom maradj annál, ami bevált. Főleg, ha ott ismered is a közeget. Nem fofsz pofára esni. Nyelvvizsát meg csináld meg, mi az ha elvégezted a BSc-t? Nekem 10.-óta megvan, mégis csúszok a BSc-vel. :D
2019. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Győrben az építészeknek külön épületük van. Én odajártam építész mscre, a képzés jó, az egyetem is jó, csak szerintem totál felesleges az msc képzés, semmivel nem adnak többet érte,
2019. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!